Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 3
VII. ÜNİVERSİTELER PSİKOLOJİK REHBERLİK SEMPOZYUMU




Türkiye genelindeki üniversitelerin Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezlerinin katılımıyla VII. Üniversiteler Psikolojik Danışma Ve Rehberlik Sempozyumu 18-19 Nisan 2013 tarihlerinde, Üniversitemiz Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezince İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenecektir.


Üniversiteler bünyesinde faaliyet gösteren PDR Merkezlerinin teori ve uygulama alanlarında bu sempozyumlar çok önemli katkılar sağlamaktadır. Mesleki anlamda merkezlerin kendi gelişimlerine ışık tutan, merkezler arası iletişimi yapılandıran ve kuvvetlendiren, alanla ilgili ulusal ve uluslar arası gelişmelerin paylaşımını sağlayan bu sempozyumlar hem PDR Merkezleri çalışanları başta olmak üzere, Psikolojik Hizmetler Alanında çalışanlara, alanla ilgili birçok konuda tartışma ve fikir alışverişinde bulunma, bilgi ve deneyimlerini aktarma imkanı sağlamıştır.

Üniversitemiz ev sahipliğinde yapılacak olan VII. Üniversiteler Psikolojik Danışma Ve Rehberlik Sempozyumu’nun konusu  “Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Medya Kullanımı ve İnternet Bağımlılığı” olarak belirlenmiştir. Gerçekleştirilecek olan etkinliğe ilişkin detaylı bilgilere ve başvuru işlemlerine web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 
 






   
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI KONTENJANINDA SEMPOZYUMA KATILIMA HAK KAZANAN ÖĞRETMENLERİMİZE AİT LİSTE AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
TARİH ADI SOYADI KURUM
1 16.04.2013 Arzu TEMİZKAN Hürriyet Ortaokulu 
2 16.04.2013 Atıf KARATAY  Köroğlu Ortaokulu Arnavutköy
3 16.04.2013 Mercan ATAKAN  Ataköy İlköğretim Okulu
4 16.04.2013 Ayfer GENÇ İBB Mehmet akif Ersoy İlkokulu
5 16.04.2013 Aynur BOYRAZ DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
6 16.04.2013 Aysun ÜSTÜN KÖMBE  Serpil Şahinoğlu Anaokulu
7 16.04.2013 Ayşegül AKSOY YUNUS EMRE İMAM HATİP LİSESİ
8 16.04.2013 Bedri DENİZ BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
9 16.04.2013 Berrin ÖZTEN Avcılar RAM
10 16.04.2013 BİLAL AKGÖK HALUK ÜNDEĞER İLKOKULU
11 16.04.2013 Birgül ÖZEL Küçükyalı Askeri Lojmanları Anaokulu
12 16.04.2013 Burhan YEŞİLDAĞ Şişli Feriköy Necdet Kotil İlkokulu
13 16.04.2013 Can Murat GÜNGÖR Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
14 16.04.2013 Canan ÇALAĞAN  ŞİŞLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
15 16.04.2013 Cemal ARSOY Galatasaray Lisesi
16 16.04.2013 DERYA ÖZDEMİR İSOV YAPI MESLEK LİSESİ
17 16.04.2013 Didem KOKARCALI Avcılar Gümüşpala İlkokulu
18 16.04.2013 Duygu DOKGÖZ ŞEHİT ER MÜSLÜM ZENGİN ORTAOKULU
19 16.04.2013 Duygu DURSUN ÖZ-DE-BİR İLKOKULU
20 16.04.2013 Ebru Damla YILMAZ Beşiktaş Erhan Gedikbaşı ÇPL
21 16.04.2013 Elif Ceylan ASLAN Ortaköy Sezin Öztaş Ortaokulu
22 16.04.2013 Emir ATAY Avcılar RAM
23 16.04.2013 Emre AYDIN  ŞİŞLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
24 16.04.2013 Emre KARAGÖZ GÜNGÖREN GAZİLER İLKÖĞRETİM OKULU
25 16.04.2013 Eran Güler SOLMAZ ALİ RIZA ÖZDERİCİ
26 16.04.2013 Eren YILMAZ OTAKÇILAR LİSESİ
27 16.04.2013 Erkan ÇETİNDAĞ Güngören Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
28 16.04.2013 Ertuğrul YILMAZ TOKİ HADIMKÖY İLKOKULU
29 16.04.2013 Esra Erbudak FIRAT SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
30 16.04.2013 Esra GENE DR.REŞİT GALİP İLKOKULU
31 16.04.2013 Eyüp CANBAY AVCILAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
32 16.04.2013 Eyüp SARI BAĞCILAR TÜRK İSVEÇ KARDEŞLİK ORTAOKULU
33 16.04.2013 Fadime BİNİCİ BÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMARSİNAN ANADOLU LİSESİ
34 16.04.2013 FAHRİYE DORUK  Başakşehir Tepe Ortaokulu
35 16.04.2013 Fahriye ŞAHİN Şişli Fuat Soylu Ortaokulu
36 16.04.2013 Ferit GÜNEŞ  ESENLER TİCARET MESLEK LİSESİ
37 15.04.2013 FEYYAZ ŞER HASANPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
38 16.04.2013 FEYZA ITIR KARACA GALATASARAY LİSESİ
39 16.04.2013 Firdevs Arslan  Yeşilköy Anadolu Lisesi
40 16.04.2013 Funda DARCAN Bayrampaşa Şehit Büyükelçi İsmail Erez Tek. Ve End. Mes
41 16.04.2013 Gülce İşlegen Altunel Türk Telekom Tek.ve End. Mes.
42 16.04.2013 GÖKÇE SAATÇIOĞLU KIRAÇ NÜSHET USTA BİLGİCAN İLKÖĞRETİM OKULU
43 16.04.2013 Gözde Avşar İSOV Endüstri Meslek Lisesi
44 16.04.2013 Gülseda Karabakkal Şişli Fuat Soylu İlkokulu
45 16.04.2013 Hami KARACA  Hürriyet Ortaokulu 
46 16.04.2013 Handan ERSÖZ Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi
47 16.04.2013 HATİCE ATMACA MİNİK OKUL
48 16.04.2013 Hatice Aybulut Haluk Ündeğer Lisesi
49 15.04.2013 HATİCE KÜBRA AKYÜZ CUMHURİYET İLKOKULU
50 16.04.2013 Hatice Nazan KARANFİL Güngören Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
51 16.04.2013 Hatice Sevinç AKYOLLU Muhittin Üstündağ Orta Okulu
52 16.04.2013 Hilal Usta İSOV Endüstri Meslek Lisesi
53 16.04.2013 HİLAL UYGUR HALİDE EDİP ADIVAR ORTAOKULU
54 16.04.2013 HÜSEYİN KELLER KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
55 16.04.2013 İbrahim Demirci Çayırönü İlköğretim Okulu
56 16.04.2013 ihsan ECİN Alibeyköy Anadolu lisesi
57 16.04.2013 İhsan İlker ÇİTLİ  Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
58 16.04.2013 İLKNUR KARTAL TOKİ HADIMKÖY İLKOKULU
59 16.04.2013 İmren Yılmaz Fahrettin Özüdoğru Ticaret Meslek Lisesi
60 16.04.2013 Jale Uçar  Çapa Atatürk Ortaokulu
61 16.04.2013 Kadriye YILMAZ  Feyzullah- Turgay Ciner Ortaokulu
62 16.04.2013 MELİS AVCI PREVEZE İLKÖĞRETİM OKULU
63 16.04.2013 Mesude Ürpekli  Avcılar RAM
64 16.04.2013 MUSTAFA KÖK ADALET SARAYI ANAOKULU
65 16.04.2013 Müberra Sayım Gaziler İlköğretim Okulu Güngören
66 16.04.2013 Müjgan SAY ERYILMAZ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
67 16.04.2013 Nagehan BOZKURT  Mimar Sinan İşitme Engelliler İlkokulu 
68 16.04.2013 NEŞE BİLGİN İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
69 16.04.2013 Nezihe Bingöl İBB Şair Erdem Bayazıt Ortaokulu
70 16.04.2013 NURCAN YILMAZ ULUĞBEY ORTAOKULU
71 16.04.2013 NURHAN ÜNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
72 16.04.2013 NURTEN ÇİTİLCİ   ÖRFİ ÇETİNKAYA İLKOKULU
73 16.04.2013 OSMAN TÜZEL ESENLER AKSOY ORTAOKULU
74 16.04.2013 ÖMER FAHRİ ÖZTAŞ KOCAMUSTAFAPAŞA TEK. VE END. MESLEK LİSESİ
75 16.04.2013 ÖNER AKKAN KÜÇÜKÇEKMECE MUNİS FAİK OZANSOY İLKOKULU
76 16.04.2013 ÖZLEM BİLGEN ŞİŞLİ TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
77 16.04.2013 RAVZANUR AKDENİZ MİMAR SİNAN İŞİTME ENG. ORTA OKULU
78 16.04.2013 Seher Genek Köse Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
79 16.04.2013 Selçuk Çelik Şişli Anadolu Lisesi
80 15.04.2013 SERVET ABLAY KÜÇÜKÇEKMECE MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU
81 16.04.2013 SEVAL UYGUR HALKALI TİCARET MESLEK LİSESİ 
82 16.04.2013 Şebnem DOĞAN Bahçelievler Dede Korkut Anadolu Lisesi
83 16.04.2013 Şule ERDOĞAN Feriköy Necdet Kotil İlkokulu
84 16.04.2013 ŞÜKRAN ŞİRECİ SANCAKTAR HAYRETTİN ORTAOKULU
85 16.04.2013 ŞÜKRİYE KAYHAN GAZİ MUSTAFA ALTINTAŞ ORTAOKULU
86 16.04.2013 TACETTİN GÖZELLER HACI ARİF BEY İLKÖĞRETİM OKULU
87 16.04.2013 Tolga ÇAMUZ Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesi
88 16.04.2013 Tuba Develi Avcılar Güngör Tekiner Ortaokulu
89 16.04.2013 TUBA KORUCU CEVDET ŞAMIKOĞLU İLKOKULU
90 16.04.2013 Tuğba Özmen HALUK ÜNDEĞER LİSESİ
91 16.04.2013 VOLKAN NUMAN BAYRAMPAŞA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
92 16.04.2013 Yakup Pınarcı Arnavutköy Cumhuriyet Ortaokulu
93 15.04.2013 YAKUP YAMAN ULUĞBEY İLKOKULU
94 16.04.2013 YILDIRAY KARA EYÜP ANADOLU LİSESİ
95 16.04.2013 Ebru LİMON MEDİHA ENGİZER KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
96 16.04.2013 ZEHRA KANDEMİR Ali Rıza Özderici Lisesi
97 16.04.2013 Zehra ŞEHİDOĞLU AVCILAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
98 16.04.2013 Zeki SAĞ TOKİ GÜNEŞ PARKEVLERİ LİSESİ
99 16.04.2013 Zeynep GÖÇ  Halit Armay Anaokulu 
100 16.04.2013 ZUHAL GÜLTEKİN ÜSKÜDAR BURHAN FELEK LİSESİ